SIK SORULAN SORULAR

LEDA LOJİSTİK hangi ülkelere taşıma yapıyor?

LEDA LOJİSTİK 7 kıtada 195 ülkeye taşıma yapabilmekte. 15 noktadaki irtibat ofisi ile sizlere eksiksiz ve komple hizmet vermektedir.

LEDA LOJİSTİK çatısı altında hangi taşımacılık hizmetleri sunulmakta?

Uluslararası karayolu, demiryolu, denizyolu ve havayolu taşımacılığının yanısıra yurtiçinde heryere komple veya parsiyel taşımacılık hizmetleri sunmaktayız. Ayrıca spesifik taşımalar için çözüm üreten firmamız multi-model taşımacılık, kombine ağır taşımacılık, yurtiçi ağır taşımacılık ve özel projelerde komple lojistik hizmetleri sunmaktadır.

LEDA LOJİSTİK e-ticaret konusunda nasıl bir destek veriyor?

E-Ticaret firmaları kurulurken e-lojistik alt yapıları önceden kurgulanmalı, yönetim işlevleri arasına alınmalı ve doğru şekilde yapılandırılmalıdır. LEDA E-LOJİSTİK size uygun çözümler üreterek her zaman yanınızda olacaktır.

LEDA LOJİSTİK sanat eseri taşımacılığı konusunda hangi hizmetleri veriyor?

Leda Lojistik, konularında uzmanlaşmış ekibiyle sergi ve müze kurulumu hizmetini ticari bir faaliyet olmaktan çok sanatsal bir faaliyet olarak görür. Türkiye'nin her yerinde A'dan Z'ye tüm sanatsal kurulum hizmetlerini sunan Leda Lojistik, bu koordinasyonla planlama zamanı, çaba, evrak ve teslimat ile ilişkili olası riskleri azaltır.

Leda Lojistik müşteri odaklı projeler üretmek, kaliteli hizmetler sunmak, güçlü, dinamik, yaratıcı ve deneyimli kadrosu ile teknoloji takipçisi bir firma olmak vizyonunu gümrükleme konusunda da başarmıştır. Merkezi İstanbul'da olmak üzere Türkiye'nin diğer tüm illerinde ve dünyanın birçok şehrinde kaliteli ve güvenilir partnerleri ve uzman kadrosuyla gümrük hizmetlerini başarıyla gerçekleştirmektedir.

LEDA LOJİSTİK depo yönetimi konusunda hizmet veriyor mu?

LEDA LOJİSTİK "Tedarik Zinciri Yönetimi"nin önemli bir parçası olan depo ve depo yönetimi hizmetini; firmaya özel projelerle KPI oranlarını her gün daha iyi noktalara taşımaktadır. "Ölçemediğin şeyi yönetemezsin" felsefesinden yola çıkan LEDA LOJİSTİK, bünyesinde bulunan uzman kadrosu ile yeni ve mevcut müşterilerin süreçleri incelenerek sürekli iyileştirme (KAIZEN) ile en iyi hizmet kalitesini sunmaktadır.

Tüm lojistik süreçlerde olduğu gibi depo ve depo yönetim sürecinde de müşteriye özel hizmet anlayışını müşterilerine yansıtan LEDA LOJİSTİK, bir lojistik firmasından fazlasını, bir çözüm ortağının çalışmalarını siz müşterilerimize sunmaktadır.

LEDA LOJİSTİK gümrükleme hizmeti de veriyor mu?

Gümrükleme hizmetlerimiz LEDA GROUP bünyesinde yürütülmekte olup, müşteri odaklı projeler üretmek, kaliteli hizmetler sunmak üzere güçlü, dinamik, yaratıcı ve deneyimli kadromuz ile teknoloji takipçisi bir firma olmak vizyonuyla tüm gümrük müdürlüklerindeki uzman kadromuzla gümrük hizmetlerini başarıyla gerçekleştirmekteyiz.

LEDA LOJİSTİK sigorta güvencesi de sağlıyor mu?

LEDA LOJİSTİK kara, hava, deniz ve demiryolu taşımalarınız için tam güvence sağlıyor. LEDA LOJİSTİK, müşterilerinin mallarını, depolarda bekleme, yükleme ve boşaltma süreçlerinde her tür hasara karşı teminat altına alıyor. 

LEDA LOJİSTİK yurtdışı ve yurtiçi taşıma ve depolamalarda sizlere en uygun ve akılcı sigorta çözümlerini sunuyor.