KURUMSAL

Sektördeki 30 yıllık deneyimlerimizi size aktarıyoruz..

LEDA

Leda, Yunan mitolojisine göre Zeus'un eşlerinden biridir. Zeus kuğu şeklinde görünen Leda isimli güzel kızla birlikte olmuştur. Dünyanın en güzel kızı Helen bu birleşmeden doğmuştur. Ünlü ressam Leonardo da Vinci'nin resmine konu olmuştur.


MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ POLİTİKAMIZ

LEDA LOJİSTİK müşterilerimizin talep ve şikayetlerini kolayca iletebildikleri, bu talep ve şikayetlerin hızlı ve dikkatli bir şekilde ele alındığı, giderilmesi ve tekrarlanmaması için gerekli her türlü önlemin alındığı ve iyileştirmenin yapıldığı bir anlayışla hareket etmektedir.


VİZYON VE MİSYONUMUZ

VİZYONUMUZ; Lojistik sektöründe hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti ile dünya standartlarında bir marka olmak.

MİSYONUMUZ; Taşımacılık, depoculuk, dağıtım, gümrükleme ve sigortacılık konusunda Lojistik sektöründeki her türlü gelişme ve yeniliğin uygulayıcısı olmak. Gerekli teknolojileri kullanarak müşteri odaklı çözümler üretmek.


KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşteri odaklı bir anlayışla müşterilerimizin her türlü beklenti ve ihtiyaçlarını doğru bir şekilde saptayıp buna uygun çözümler üreterek müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak amacıyla benimsediğimiz ilkelerimiz;

  • Tüm çalışanlarımızı sürekli eğitime tabi tutarak yetkinliklerini arttırmak
  • İletişim araçları ve sosyal medyanın etkin kullanımı ile müşterilerimiz,çalışanlarımız ile tedarikçilerimiz arasında kesintisiz iletişim sağlamak
  • Tüm faaliyetlerimiz sırasında sektörle ilgili ulusal ve uluslar arası yasal mevzuata uymak
  • Faaliyetlerimiz sırasında sürekli kaliteyi arttırmak ve sürekli iyileştirme hedefini yaygınlaştırmak

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Çevre Yönetim Sistemi'ni çok önemli ve vazgeçilmez bir yaşam felsefesi olarak gören LEDA LOJİSTİK, tüm faaliyetlerinde çevre bilinciyle hareket etmekte ve temiz ve yaşanılabilir bir çevrenin gelecek kuşaklara aktarılmasını hedeflemektedir.