SANAT ESERİ TAŞIMACILIĞI

SERGİ VE MÜZE KURULUMU

Leda Lojistik, konularında uzmanlaşmış ekibiyle sergi ve müze kurulumu hizmetini ticari bir faaliyet olmaktan çok sanatsal bir faaliyet olarak görür. Türkiye'nin her yerinde A'dan Z'ye tüm sanatsal kurulum hizmetlerini sunan Leda Lojistik, bu koordinasyonla planlama zamanı, çaba, evrak ve teslimat ile ilişkili olası riskleri azaltır.

Leda Lojistik uzman ekibiyle özenli ambalaj, paketleme, kutulama, özel sandıklama, dikkatli toplama, hedefe ulaşım, montaj ve asım dahil olmak üzere, tüm süreci düzenler Leda Lojistik kurmuş olduğu güçlü acente ağı ve tecrübeli ekibiyle yurtiçi ve yurtdışı sanat eseri taşımacılığı, sergi ve müze kurma projeleri, gümrükleme ve depolama hizmetleri vermektedir. Leda Lojistik tüm sanatsal lojistik ihtiyaçlarınızda sizlere hızlı, kaliteli ve ekonomik seçenekler sunar.


SANAT ESERİ TAŞIMACILIĞI

Leda Lojistik müşteri odaklı projeler üretmek, kaliteli hizmetler sunmak, güçlü, dinamik, yaratıcı ve deneyimli kadrosu ile teknoloji takipçisi bir firma olmak vizyonunu gümrükleme konusunda da başarmıştır. Merkezi İstanbul'da olmak üzere Türkiye'nin diğer tüm illerinde ve dünyanın birçok şehrinde kaliteli ve güvenilir partnerleri ve uzman kadrosuyla gümrük hizmetlerini başarıyla gerçekleştirmektedir.

Yunan Mitolojisine göre Leda'ya hayran olan Zeus bir gün kuğuya dönüşüp onu etkiler. Zeus kuğuya dönüşmüşken ona saldıran bir kartaldan Leda'nin kollarına sığınarak kurtulmuştur. Aynı gecenin sonunda Leda biri meşhur Truva'lı Helen olmak üzere iki yumurta doğurmuştur. Leda Lojistik kurmuş olduğu güçlü acente ağı ve tecrübeli ekibiyle yurtiçi ve yurtdışı sanat eseri taşımacılığı, sergi ve müze kurma projeleri, gümrükleme ve depolama hizmetleri vermektedir.

Leda Lojistik tüm sanatsal lojistik ihtiyaçlarınızda sizlere hızlı, kaliteli ve ekonomik seçenekler sunar.

placeholder